Quiz Do którego zwięrzęcia jesteś najbardziej podbny ?

Quiz Do którego zwięrzęcia jesteś najbardziej podbny ?

Dowiem sie, że ktoś jest podobny to jakiegoś zwierzęcia.
#kot, #koń, #kogut, #pies, #choimk, #szczur
63 x, 2014-05-10 16:00:00

Gdybyś miał zjesć kij, co byś zrobił ?

Bawiłbym się nim.

Kij zjadł by mnie.

Zrobił bym to z chęcia.

Czego najbardziej się boisz?

Psów

Starej babci .

niczego

Jakby twojego właściciela przejchał pociąg co byś zrobił ?

Kupił popcorn i okulary 3D .

uciekał gdzie pieprz rośnie.

uratował właściciela.

Jeśli ugryzła by cię ryba, jakbyś zareagował ?

zjadł ją .

krzyczał

poklepał rybę i ryknął

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Do którego zwięrzęcia jesteś najbardziej podbny ? . Dowiem sie, że ktoś jest podobny to jakiegoś zwierzęcia.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!