Quiz Do jakiej subkultury jesteś podobnyy lub aa . ;P

Quiz Do jakiej subkultury jesteś podobnyy lub aa . ;P

gówna wiesz. ?!
#wtf ?!
88 x, 2014-03-01 16:00:00

Kolor ?

Różne

Ciemnyy ; p

Czarny

Róż .

Różniee , a co cie to ? ; p

Żal ci sb ? ;d

Nie . ;p

?

Tak .

Niee , kocham sb ; *

Raczej , nie .

Jaki kolor włosów ? ; P

brązowe

Kolorowe x3

Czarne

Blond . ;*

Obojętnie . ;dd

Średnia w sql

4,00 - 5,00

2,00 - 4,00

Poniżej 2,00

2,00 i coś .

5,00 - 6, 00

Jaki pojazd ? ;DD

Deskor0lka . ^^

Nic z tego . ; p

Coo ?

Moje nogi . ; *

Co kolwiek . ;***

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Do jakiej subkultury jesteś podobnyy lub aa . ;P. gówna wiesz. ?!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!