Quiz Czy zostaniesz gwiazdą metalu ! 1

Quiz Czy zostaniesz gwiazdą metalu ! 1

dowiesz się czy zostaniesz gwiazdą metalu
#muzyka, #rozrywka, #metal
42 x, 2014-08-01 08:00:00

wiesz co to metal xD

OCZYWIŚCIE!!!!! kto by niewiedział xD

lubie kotki i jednororożce :)

wiesz że mam metalowy młotek ;) xD

kogo wolisz ??

System of a down

Angeline Jolie

siebie xD lol

jakie kolory lubisz ??

czarny

różowy

a co to kolor ?? oO

palisz (nie wiem poco to ale dobra) ;) xD

pije pale i ćpam ;)

trochę

a co to palenie ?

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Czy zostaniesz gwiazdą metalu ! 1. dowiesz się czy zostaniesz gwiazdą metalu. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!