Quiz Czy znasz 2c?

Quiz Czy znasz 2c?

sprawdźmy jak dobrze znasz 2c
#2c ONO guhuta
507 x, 2013-09-24 08:00:00

Ile osób w klasie sprzedaje?

jedna

dwie

siedem

Które slowa mymyslila Ida i Miśka

karcynizacja, idiosynkrazja, imponderabilia, roborowanie

zwierz, mop, lis

giessa, guhuta, kanake, prumununut, litulejkabized

kto ma cukrzyce?

piasek

krzysiek

Maciek

kto ma hemofilie?

nikt

ona

on/ono

kto mieszka na solipskiej?

on

ona

nikt

które imiona w klasie sie powtarzają

on

ona

Olaf

klaudia, rafał

klaudia, monika, michał i kamil

co robisz?

płacze

siedze

śmierdze

czopeczkuje

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Czy znasz 2c?. sprawdźmy jak dobrze znasz 2c. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!