Quiz Czy wiesz wszystko o The Voice of Poland?

Quiz Czy wiesz wszystko o The Voice of Poland?

Sprawdź ile wiesz o The Voice of Poland!
#the voice of poland, #quiz
95 x, 2015-09-06 14:17:44

W jakim programie leci The Voice of Poland?

W TVP1

W TVP2

W TVP3

W Polsacie

W TVN

W którym roku odbyła się premiera The Voice of Poland?

W 2009

W 2011

W 2012

W 2013

W 2014

Ile lat musi mieć uczestnik The Voice of Poland?

14

15

16

17

18

Jaka jest nagroda pieniężna w The Voice of Poland?

10 000

50 000

100 000

200 000

400 000

Kto wygrał pierwszą edycję The Voice of Poland?

Natalia Sikora

Damian Ukeje

Mateusz Ziółko

Juan Carlos Cano

Aleksandra Nizio

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Czy wiesz wszystko o The Voice of Poland?. Sprawdź ile wiesz o The Voice of Poland!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!