Quiz Czy umiesz radzić sobie z rodzicami

Quiz Czy umiesz radzić sobie z rodzicami

poznasz siebie
#rodzice
194 x, 2013-12-09 16:00:00

Rozpierdoliłeś samochód ojca,jak to mu powiesz?

mówię mu że go zgubiłem

gadam że mi ukradli pseudokibice

przyznaję się

wogóle nie wracam do chaty

znowu nie idziesz do szkoły,do twojego pokoju wchodzi mama,mówisz

nie chcę mi się

mam to w dupie

no dobrrra,idę się spakować

spierdalaj dziwko,nie twój interes

czy przyszedł byś na urodziny mamy lub taty

tak

nie

oczywiście

mam to gdzieś

słuchasz

dance

hip hop

clasicc

rock

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Czy umiesz radzić sobie z rodzicami. poznasz siebie. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!