Quiz Czy umiesz skorzystać z drukarki?

Quiz Czy umiesz skorzystać z drukarki?

jestes super pro jak umiesz wydrukowac strony. gratuluje

40 x, 2013-04-11 12:53:51

ile twoja drukarka ma przyciskow?

nie wiem

13 albo 13

lubie kakałko

czy drukarka moze dzialac jako skaner?

zalezy od modelu itp itd

ale ja nie wiem

tak. zdecydowanie

co to jest PictBridge?

system bluetooth

system obrazkowy

jakis obrazek xD

czy lubisz palic cygara?

tak, lubie

nie, nie lubie

mam jedno w domu.

lubisz gre zombie wars?

zombie wars jest super

mam ta gre

przeciez ona jest onlajn

ile masz lat?

16-13 joł

nie pamietam

19 chyba

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Czy umiesz skorzystać z drukarki?. jestes super pro jak umiesz wydrukowac strony. gratuluje. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!