Quiz Czy powinnaś schudnąć ?

Quiz Czy powinnaś schudnąć ?

Czy Twoja waga jest dobra , czy może powinneś ją zmienić .
#waga, #ciało, #wzrost
341 x, 2013-10-27 08:00:00

Ile ważysz ?

70-80 kg

60-70 kg

50-60 kg .

Ile masz wzrostu ?

140-160

170-180

190-200

Co przypomina Twój brzuch ?

Balon .

Sflaczały balonik .

Deskę .

Ile razy dziennie coś jesz ?

5, 6 razy i często podjadam .

4,5 razy i czasem zjem coś pomiędzy posiłkiem , np. jabłko czy jogurt .

3, 4 posiłki dziennie i nic między nimi .

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Czy powinnaś schudnąć ?. Czy Twoja waga jest dobra , czy może powinneś ją zmienić .. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!