Quiz Czy należysz do COBHC?

Quiz Czy należysz do COBHC?

Czy nadajesz się do Children of Bodom: Hate Crew?!
#subkultura, #muzyka
278 x, 2013-10-29 08:00:00

Jak się nazywa wokalista/gitarzysta COB`u?

Alexi Laiho

Roope Latvala

Marco Hietala

Nazwa sygny Alexi`ego

Alexi-600/200

napewno Ltd.

A to jakiś gibson?

Gitarzysta rytmiczny

Roope Latvala

Hennka Blacksmith!

Alexi Laiho

Pseudonim Alexi`ego

Bodomchild

Drunkchild

Wildchild

W którym roku C0B był w polsce?

rok 2004

rok 2001

rok 2006

Czy był sens robić ten quiz (quest xD)?

Tak! Teraz jestem członkiem COBHC!

Nie wiem

Nie było sensu.

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Czy należysz do COBHC?. Czy nadajesz się do Children of Bodom: Hate Crew?!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!