Quiz Czy mnie znasz?

Quiz Czy mnie znasz?

Powodzenia :)
#ja xD
27 x, 2014-08-27 16:00:00

Moje ulubione kolory to:

niebieski, fioletowy i zielony

żółty, fioletowy i zielony

niebieski, czarny i biały

czerwony, czarny i biały

Gdy mam dzień wolny, wstaję:

po 9.00

między 8.30 a 9.30

między 7.30 a 8.30

przed 7.30

Moja ulubiona pora roku to:

Lato

Wiosna

Jesień

Zima

Nigdy nie byłam:

nad morzem

za granicą

na Mazurach

w górach

Moja ulubiona liczba to:

8

8 i 12

12

6

Najbardziej lubię:

spaghetti Napoli

pizza

frytki

ziemniaczane purre

Nienawidzę:

burzy

kłótni

telenoweli

spacerów

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Czy mnie znasz?. Powodzenia :). Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!