Quiz Czy megaznasz Iron Man 2

Quiz Czy megaznasz Iron Man 2

Jak dobrze znasz ten film?
#iron man 2, #iron man, #film, #kino
251 x, 2013-11-16 16:00:00

Kto mógł zagrać Hammera?

Sam Rockwell

Johny Depp

Al Pacino

Mickey Rourke do nauki roli

odwiedził szpital

odwiedził dworzec

odwiedził więzienie

Ile czasu kręcono film?

6 miesięcy

5 miesięcy

4 miesiące

Co zapewniło Scarlet Johannson rolę?

Uroda

Wpływy

Kolor włosów

Ile zarobił w 1 weekend?

80 mln dolarów

90 mln dolarów

100 mln dolarów

W ile dni powstała muzyka do filmu?

2 dni

3 dni

4 dni

W filmie występuje auto:

Audi R8 GT

Audi A1

Audi R8 Spyder

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Czy megaznasz Iron Man 2 . Jak dobrze znasz ten film?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!