Quiz Czy masz wodę zamiast mózgu?

Quiz Czy masz wodę zamiast mózgu?

woda czy mózg ????????????
#umysł, #wiedza
2708 x, 2013-08-01 08:00:00

Jeśli chcesz komuś dokuczyć to:

Robisz 5 ścian w dziurze.

Wysiadasz mu korki

Kradniesz kropki ze zdań

Zamykasz mu nos przed drzwiami

Możesz powiedzieć o sobie:

Zjeżdżam ścianę

Mam klate w krate

Owijam się w bawełnę

Nie mam serca przez żołądek

Kiedy śpisz...

Nie śpisz

Nie jesz

Coś tam skrobiesz

Nie oddychasz

Czy masz dużą głowę?

ogromną !!

sporawą..

taką jak jedna setna ludzi.

malutką

jhjhjhjh>?

killing me softly

zdrastwujcie

hjhjhjhj

umc umc umc

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Czy masz wodę zamiast mózgu?. woda czy mózg ????????????. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!