Quiz Czy masz szczęście?

Quiz Czy masz szczęście?

Dowiesz się czy masz szczęście ;)
#ty, #codzienność
226 x, 2013-12-04 16:00:00

Ile razy w życiu znalazłeś czterolistną koniczynkę?

Nigdy ;(

Nie wiem, ale prawie zawsze ;)

1-5 razy

Yyy... Co to koniczynka?

Co zazwyczaj jesz na śniadanie?

Nie wiem, resztki z lodówki ;(

Domowe jedzonko mamusi. Same smakołyki ;)

Płatki.

Kanapki...

Czy dobrze się uczysz?

Nie ;( nie zdałem/łam klasy

Jasne, mam oceny 5-6 ;)

Przeważnie utrzymuję się na 3-4

Yyy... co to szkoła?

Czy masz przyjaciela?

Nie ;(

TAAK! ♥ Nawet paru... ;)

To zależy...

Yyy... co to przyjaciel?

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Czy masz szczęście?. Dowiesz się czy masz szczęście ;). Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!