Quiz Czy masz odpoowiedniej wielości mózg?

Quiz Czy masz odpoowiedniej wielości mózg?

WYPEŁNIJ, BO JAK NIE...
#głowa
40 x, 2014-06-04 16:00:00

Czy ludzie postrzegają cię za głupka?

Nie

Trochę tak

Nie wiem

Tak

Czy pomyliłeś kiedyś się w zadaniu 2 do sześcianu

Nie, ale to 8, prawda?

Tak

Nie

A ile to?

Czy gdy pukniesz się z całej pyty w łeb, boli cię głowa?

Nie, ani trochę

Boli

Troszkę boli

Strasznie boli

Ile czytasz książek dziennie?

2-3

0-1

1-2

Nie czytam książek

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Czy masz odpoowiedniej wielości mózg?. WYPEŁNIJ, BO JAK NIE.... Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!