Quiz czy ktos cie kiedyś pokocha?

Quiz czy ktos cie kiedyś pokocha?

Dowiesz się czy kiedyś ktoś cię pokocha...
#rozrywka, #miłość, #partner, #razem.kochać, #mieć
249 x, 2014-03-05 08:00:00

Ile masz lat?

17 i jeszcze więcej xD

11-16

9-10

1-9

Jakiego koloru są twe oczyska?

zielone

piwne

niebieskie

nie wiem xD

Myślisz że jesteś ładny/ładna?

No jasne xD

no jasne że tak cała szkoła mnie kocha

eee? to do mnie?

Niee...

W co lubisz grać?

piłka ręczna

siatkówka

piłka nożna

koszykówka

Jaki jest twój typ partnera?

miły,czuły,spokojny...itd xD

uczciwy,roztrzepany,miły

uczuciowy,spokojny,kochający

roztrzepany,złośliwy,chamski

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz czy ktos cie kiedyś pokocha?. Dowiesz się czy kiedyś ktoś cię pokocha.... Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!