Quiz Czy jesteś wielkim debilem?

Quiz Czy jesteś wielkim debilem?

Zobaczysz czy jesteś takim debilem jak ja xD
#debil
167 x, 2014-05-15 08:00:00

Jaki jest wynik tego działania?

4

a

do re mi fa so la

Jesteś mądry

nie

no nie

no chyba nie xD

Ile jest a b ?

3 całe i jedna czwarta

JUstin

Kochasz Bleach?

whats this? Ja kocham tylko jUsTyNa!

Żal, nie oglądam Cię bo się bojjjję!

Mamo Q.Q?

Co robiłeś dzisiaj w szkole?

Nie wiem ._.

To co się robi w kiblu

patrzałem się w obrazek

Żal!?!

No żal!

Justynko

I loFF PoKeMoN xDD

Kim chcesz zostać w przyszłości

Plackiem!

Justynem

Mistrzem Pokemon xDD

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Czy jesteś wielkim debilem?. Zobaczysz czy jesteś takim debilem jak ja xD. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!