Quiz czy jesteś w nim zakochany/zakochana.?

Quiz czy jesteś w nim zakochany/zakochana.?

..

384 x, 2013-10-07 08:00:00

Czy wiesz jaki on/ona ma kolor oczu?

niepamiętam. mam słabą pamięć;/

tak

za każdym razem inny, ale wciąż ten sam

Jak często o nim myślisz.?

najczęściej o sobie.

czasem

pare chwil, trwających cały dzień.

Jak na niego/nią patrzysz?

normalnie?

jak na każdego.

udając obojętność ale tak naprawdę mam ochotę się przytuylić

czy myślisz, że możecie być razem.?

czasem myślę.

tak

chciałabym/chciałbym.

czy powiesz mu o swoich uczuciach.?

już mówiłem/mówiłam

meybee.;d

chcę ale się boję odpowiedzi

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz czy jesteś w nim zakochany/zakochana.?. ... Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!