Quiz Czy jesteś uzależniony od kompa

Quiz Czy jesteś uzależniony od kompa

Czy jesteś uzależniony od kompa xD
#rozrywka
54 x, 2014-05-24 16:00:00

Ile czasu spędzasz przy komputerze.?

Z 0,5 godzinki

2 godziny

powyżej 2 godzin

prawie cały dzień

Co robisz na komputerze?

Gram w gry !! :D

Nic

Wchodzę w takie jak NK, Facebook itp, ;p

Do celów prywatnych

W jakiej skali lubisz spędzać czas przy komputerze

1/10

3/10

6/10

10/10 ^^

Ile razy dziennie wchodzisz na komputer?

raz nie więcej :D

z 2 razy

powyżej 2

JESTEM HARDKOREM!!!

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Czy jesteś uzależniony od kompa. Czy jesteś uzależniony od kompa xD. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!