Quiz Czy jestes podobny do kota ?

Quiz Czy jestes podobny do kota ?

(Brak)
#Humor, #radość, #nie szczęście, #rozpacz x'DD
15 x, 2016-11-14 13:21:08

Czy lubisz grac w nogę?

Trochę

Nie cierpie!

BARDZO KOCHAM JĄ!

TAK!

Nie zbyt

Czy jesteś mądry?

Nie

Na swój sposób

Nie wiem

Tak

Być może

Jaką grę lubisz najbardziej?

The sims 2

The sims 3

Star Stable

Inne

The sims 4

Masz chłopaka? Dziewczynę?

Nie

Chciała/chciał bym miec

Tak ale się nie spotykamy

Nie chcę mieć

Tak

Czy masz przyjaciela , przyjaciółkę?

NIE MAM I NIE BĘDĘ MIEĆ!

Chyba tak

Nie wiem

Nie

Tak

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Czy jestes podobny do kota ?. (Brak). Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!