Quiz Czy jesteś pijakiem? 1

Quiz Czy jesteś pijakiem? 1

Ta ankieta powie Ci prawdę..

39 x, 2013-04-11 12:49:07

wolisz vodke czy piwo

piwo.

vodka

nie piję alkoholu

lubisz się najebać?

tak oczywiście.

nie, nie lubię.

nie piję alkoholu

ile razy w tygodniu sięgasz po alkohol?

7 razy

więcej niż 7 razy

nie piję alkoholu

czy picie alkoholu sprawia Ci przyjemność?

bez niego świat by nie istniał..

głupie pytanie...

nie piję alkoholu

ile litrów alkoholu wypijasz w ciągu tygodnia?

10 litrów

więcej niż 10 litrów.

nie piję alkoholu

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Czy jesteś pijakiem? 1. Ta ankieta powie Ci prawdę... Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!