Quiz Czy jesteś modrzejszy od Okularnicy Izy?

Quiz Czy jesteś modrzejszy od Okularnicy Izy?

Sprawdz czy jesteś mądrzejsza od Okularnicy Izy
#Humor, #sprawdzian
5 x, 2017-05-04 15:57:39

Ile to jest 14+5•8-13=?

57

51

54

67

63

Czy masz królika?

Będę miał

Nie lubie

Nie mam, ale chce mieć

Nie

Tak

Jaka jest twoja wada?

Masz pryszcze

dłubiesz w nosie

Śmiejesz się ze wszystkiego

jesteś rudy

Lubisz dyscopollo

Jesteś:

Niezdarny

Głupi

Wolny

Spuźnialski

leniwy

Różnica to wynik:

Dodawania

dzielenia

mnożenia

odejmowania

Nie ma takiego wyniku

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Czy jesteś modrzejszy od Okularnicy Izy?. Sprawdz czy jesteś mądrzejsza od Okularnicy Izy. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!