Quiz Czy jestes (L)egionistą ?

Quiz Czy jestes (L)egionistą ?

prawda o (L)egii w Twojej duszy

0 x, 2009-11-04 22:49:49

Za kim stoisz gdy idziesz na mecz ?

za policją

polonia

Legia!!!!!!!!! tylko ona !!!

legia ? polonia ? a huj Ci w dupsko

Dokącz.... Kto dzis wygra wazny mecz ?

polonia A, polonia B, polonia.... co ?

dwa kluby na L ale tylko JEDEN prawdziwy

lech

Legia i tylko Legia ?

Lech zdechł

(L)egia i tylko (L)

Legia i ?

Legia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

polonia tylko !!!!!!

Legia i Legia ?

Legia i Lech

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Czy jestes (L)egionistą ?. prawda o (L)egii w Twojej duszy. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!