Quiz Czy jestes idealnom poluwkom dla Kolara???

Quiz Czy jestes idealnom poluwkom dla Kolara???

Ok
#Hehe, #hoho, #hihi, #haha, #kolar, #low
8 x, 2016-02-02 08:00:00

Kturom postac z hadwao lubisz naj?

riki tiki narkotyki

Szarlotka

Klijo

Ema

Bela

Kim jestes?

Cpunem

Ryzykantem - nie ma ryzyka nie ma zabawy

Bed biczys

Pojebancem

Dziwkom

Z kim mieszkasz?

Z Papierzem

Z Basiom

Z Fisz

Z Proboszczem

Z Prostytutkom

Twuj fejwryt kolor?

Czerwony jak okres

Rzulty jak hinczyki

Zielony jak koza

Rurzowy jak pusia

Czarny jak dziura w odbycie

Na co jestes hory?

Hif

Mam padake

Mam stulejke

Mam grzyba w uhu

Na szystko

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Czy jestes idealnom poluwkom dla Kolara???. Ok. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!