Quiz Czy jesteś dobry w łóżku? 2

Quiz Czy jesteś dobry w łóżku? 2

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakim tak naprawdę kochankiem jesteś? Na Twoim miejscu nie ufałbym sugestiom kobiet. Lepiej wypełnij test i dowiedz się rzeczy, o jakich nie powie Ci żadna z nich. Cała prawda o Tobie - sprawdź!
#seks, #miłość, #orgazm
178 x, 2014-01-13 08:00:00

Pytanie 1/20 Ile do tej pory miałeś partnerek seksualnych?

1

do 10

2-3

kilkadziesiąt

Pytanie 3/20 Gdzie znajduje się punkt G u kobiety?

Nigdy nie słyszałem o jego istnieniu

Na przedniej ścianie pochwy, ok. 5 cm od wejścia

Pomiędzy pochwą a cewką moczową

Ok. 2,5 cm od wejścia do pochwy, na przedniej ścianie

Czy kiedykolwiek doprowadziłeś kobietę do orgazmu?

Nie jestem pewien

Nie

Tak

Zdecydowanie Tak

Czy kiedykolwiek udało ci się stymulować punkt G u kobiety?

Próbowałem, ale nie mogłem go odnaleźć

Nigdy nie próbowałem

Tak, robię to za każdym razem

Tak, kobieta poczuła rozkosz

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Czy jesteś dobry w łóżku? 2. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakim tak naprawdę kochankiem jesteś? Na Twoim miejscu nie ufałbym sugestiom kobiet. Lepiej wypełnij test i dowiedz się rzeczy, o jakich nie powie Ci żadna z nich. Cała prawda o Tobie - sprawdź! . Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!