Quiz Czy jesteś bananem?

Quiz Czy jesteś bananem?

Sprawdź czy jesteś bananem lub jak wiele Ci do niego pasuje. xD
#humor
9106 x, 2013-06-01 16:00:00

Masz buty Lacoste/Nike/Reebok/Adidas?

Mhm! Mam sporo par. ^^

Zbieram kasę aby mieć.

Jeżeli są dobre jakościowo...

Wyłącznie 'dobre', drogie marki?

Inne nie wchodzą w grę!

Jak tylko mam kasę! ^^

Różnie, ale nie mam obsesji.

Lubisz się lansować?

Jasne! Lans, chill i bless!

Nie, nie lansuję się xD

Staram się!

Masz foto z lustrzanką w lustrze?

Oczywiście, że tak! ^^

Nie... po co mi?! ;D

Mam z telefonem / cyfrówką.

Kochasz siebie?

Tak!!!

Nie...

Hm...nie?

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Czy jesteś bananem?. Sprawdź czy jesteś bananem lub jak wiele Ci do niego pasuje. xD. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!