Quiz Czy do mnie pasujesz?;) for men

Quiz Czy do mnie pasujesz?;) for men

Ta ankieta powie Ci czy jesteś w moim typie xD
#miłość, #życie, #rozrywka, #humor
2988 x, 2013-07-25 16:00:00

Palisz?

Tak, nałogowo.

Czasami mi się zdarza.

Nie NIGDY!

Twój kolor oczu to:

zielony

niebieski

brązowy,czarny,lub inny

Interesujesz się:

sportem

muzyką,teatrem

inne

Jesteś:

Pesymistą

Optymistą

Realistą

Twoje cechy charakteru to:

wrażliwy romantyk z wyobraźnią

wybuchowy roztrzepany choleryk

wrażliwy spokojny cichy nieśmiały

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Czy do mnie pasujesz?;) for men. Ta ankieta powie Ci czy jesteś w moim typie xD. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!