Quiz ĆWICZENIE Z PISOWNI CZESKIEJ

Quiz ĆWICZENIE Z PISOWNI CZESKIEJ

DZIĘKI QUIZOWI DOWIESZ SIĘ JAK DOBRZE UMIESZ PISOWNIE JĘZYKA CZESKIEGO
#nauka, #pisownia, #czeski
24 x, 2014-09-06 08:00:00

Jak napíšeme slovo POM...NKA?

MNE

MNĚ

ME

Jak napíšeme M..T RADOST?

Ý

I

Í

Y

Jak napíšeme UM...J SI RUCE?

I

Ý

Y

Í

Vyskloňuj vztažné zájmeno JENŽ v mužském rodě.

POUZE JEHOŽ A JEJŽ

JENŽ, JEHOŽ, JEMUŽ, JEHOŽ(JEJŽ),NĚMŽ, NÍMŽ

JENŽ, JEHOŽ, JEMUŽ, JEHOŽ(JEJŽ),NĚMŽ, JÍMŽ

POUZE JEHOŽ A NĚMŽ

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz ĆWICZENIE Z PISOWNI CZESKIEJ . DZIĘKI QUIZOWI DOWIESZ SIĘ JAK DOBRZE UMIESZ PISOWNIE JĘZYKA CZESKIEGO . Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!