Quiz Co wolisz ?

Quiz Co wolisz ?

dowiesz się czy jesteś nudziarzem, lanserem czy normalnym człowiekiem :D
#życie, #fun, #rozrywka
9860 x, 2013-06-02 16:00:00

jakie zwierze wolisz ?

psa

krokodyl LACOSTE

rybka

jaki owoc wolisz ?

banan :D

jabłko

czereśnie

jakie danie wolisz?

kebab

ja nie jem ja tylko pije piwo !!

obiad u mamusi

co wolisz do picia?

PIWO I WÓDKA !!!!

cola, fanta, sprite.

kompocik

jaki typ muzyki wolisz ??

pop, RnB

disco polo i techno

muzyka klasyczna

hehe :P co wolisz ??

czekolada

ciastko

karmel

gdzie wolisz kolczyki?

w sutkach

w uszach

najlepiej to nigdzie

jakie żeliki wolisz ?

kwaśne

słodkie

jogurtowe :P:P

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Co wolisz ?. dowiesz się czy jesteś nudziarzem, lanserem czy normalnym człowiekiem :D. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!