Quiz Co wiesz o PIH\

Quiz Co wiesz o PIH\'u

Wypełniając ten quiz sprawdzisz swoją wiedzę na temat polskiego rapera
#rap, #muzyka, #Pih
36 x, 2014-07-28 08:00:00

Jak właściewie ma na imię PIH ?

Mariusz

Marek

Arek

Adam

w którym roku PIH wydał pierwszą płytę?

2005

2003

1999

2000

Kto był odpowiedzialny za produkcję albumu 'Wielka Niewiadoma'

DJ123V

DJ2V

DJ456V

DJ600V

jAK NAZYWAŁA SIE CZWARTA PŁYTA SOLOWA piha?

Wielka Niewiadoma

Ruletka

Maraton

Dowód Rzeczowy Nr 1.

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Co wiesz o PIH\'u. Wypełniając ten quiz sprawdzisz swoją wiedzę na temat polskiego rapera. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!