Quiz Co wiesz o Fairy Tail

Quiz Co wiesz o Fairy Tail

W tym quizie sprawdzę waszą wiedzę na temat anime/mangi Fairy Tail
#Natsu, #Lucy, #Erza, #Gray, #Fairy Tail, #Quiz
80 x, 2016-06-17 08:00:00

Z jakim smokiem walczyło Fairy Tail na wyspie Tenrō?

Acnologia

Igneel

Grandine

Kto jest bratem Natsu?

Gray

Zeref

Natsu ma siostrę, Lucy

Kto wychował i nauczył Graya Magii Tworzenia?

Ultear

Ur

Lyon

Jakie jest zwierzątko Natsu?

Happy

Natsu nie ma zwierzątka

Plue

Kto wychował Natsu?

Igneel

rodzice

Zeref

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Co wiesz o Fairy Tail. W tym quizie sprawdzę waszą wiedzę na temat anime/mangi Fairy Tail. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!