Quiz Co wiesz o Expo 2010?

Quiz Co wiesz o Expo 2010?

Co wiesz o wystawie światowej?
#expo, #expo 2010, #wystawa światowa
168 x, 2013-12-18 08:00:00

Kiedy odbyło się pierwsze Expo?

1751

1798

1801

Gdzie odbyło się pierwsze Expo?

W Londynie

W Paryżu

W Moskwie

Pierwsza światowa wystawa była w

1851

1867

1897

Ile było Expo w Polsce?

Zero razy

Raz

Dwa razy

Hasłem Expo 2010 jest

Lepsze miasto lepsze życie

Nowoczesny świat

Lepsze życie nowoczesne

Polska konstrukcja na Expo to

Wycinanka

Koronka

Falbanka

Maskotka Expo to:

Niebieski ząb

Czerwona krwinka

Zielony trombocyt

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Co wiesz o Expo 2010?. Co wiesz o wystawie światowej?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!