Quiz Co wiesz o ananasie??

Quiz Co wiesz o ananasie??

Ananass to.....
#owocki, #życie
1283 x, 2013-08-29 16:00:00

Ananas to:

odmiana świni

owoc

żarcieee

rasa mrówki

Ananas jest:

słodki i aromatyczny

świnią

no owoceeem!!

gorzki jak twoja twarz

Od ananasów:

grubniesz jak świnia

nie utyjesz

głowa pełna asów ^^

Po czym rozpoznasz świeżego dojrzałego ananasa?

ugryzę ;p

po mosnym zapachu, spręzystości i świerzych liściach

nie rozpoznam

jem same niedojrzałe ..

Ananas pochodzi z

chlewu, a jak!

z tropikalnej Ameryki Południowej

Afryki

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Co wiesz o ananasie??. Ananass to...... Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!