Quiz co się stanie jak będzie apokalipsa zombi

Quiz co się stanie jak będzie apokalipsa zombi

co się stanie jak będzie apokalipsa zombi
#humor, #sprawdzian
19 x, 2016-03-11 08:00:00

jaki struj wybierzesz?

bluza z kapturem

struj kompielowy

wojskowy

mundur

krutkie spodęki

jaki kolor?

niebieski

czarny

róż

zielony

czerwony

jakie masz włosy?

długie

jestem łysa

takie sobie

średnie

krutkie

jaka broń?

wiatrówka

miotacz ognia

kijek

pistolet na wode

pistolet na kulki

jak myślisz umrzesz czy nie?

umre

niewiem

może

oczywiście że nie

jaki to ma związek z quizem

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz co się stanie jak będzie apokalipsa zombi. co się stanie jak będzie apokalipsa zombi. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!