Quiz Co sądzisz o Pattinsonie?

Quiz Co sądzisz o Pattinsonie?

sprawdź się!
#pattinson robert
18 x, 2010-04-05 12:17:52

Ile razy obejrzałaś/łeś "zmierzch"?

z 5-10 razy bo Edward jest BOSKI

1-2 razy

0-1 i więcej nie pójdę BLEEE i nuuudy

Co sądzisz o Robercie Pattinsonie??

mmm...te jego włosy i oczy

kto to jest tak w ogóle ??

jak o nim myślę to chce mi się rzygać bleee!!

Twój ideał faceta to...

...zapocone pachy, nieumyte włosy- w 100% Robert Pattinson

...włoski na żel i wgl taki piękniś- Justin Bieber

...męski tak dalej- Johnny Depp

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Co sądzisz o Pattinsonie? . sprawdź się!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!