Quiz Co jeszcze groncio ściągnie z fejsbóka?

Quiz Co jeszcze groncio ściągnie z fejsbóka?

lolololololololololololololol stfu noob -.-

4 x, 2009-08-27 11:43:33

Co grono jeszcze sciągnie z fejsbóka?

wszystko

Wszystko

WSZYSTKO!

Czy będzie sie tego wypierać?

Nie no, skąd :C

Nie no, skąd :C

Nie no, skąd :C

Czy jest to śmieszne?

lololol

lolololololololololololololmao

Nawet nie jest mi ich żal -.-

Dlaczego tak jest?

Bo nie są kreatywni?

Bo nie są kreatywni.

Bo nie są kreatywni! :)

No cóż...

Nawet nie jest mi ich żal -.-

Nawet nie jest mi ich żal -.-

Nawet nie jest mi ich żal -.-

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Co jeszcze groncio ściągnie z fejsbóka?. lolololololololololololololol stfu noob -.-. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!