Quiz chłopcy z placu broni

Quiz chłopcy z placu broni

wiedzę o książce
#książka
1 x, 2016-07-28 08:00:00

gdzie odbywa się akcja

w Paryżu

w Włochach

w Polsce

w Hiszpanii

w Budapeszcie

Kim był Słowak ?

tańcerzem

sprzedawcą

sprzątaczem

nauczycielem

właścicielem placu

Kto był dowódcą Chłopców z Placu Broni ?

nikt nim nie był

Janosz Boka

Janusz Boka

Niemeczek

Jarek Boka

Jaki Związek założyli Chłopcy z Placu Broni ?

związek zbieraczy gum

Związek Kitowców

związek zbieraczy metalu

związek miłośników kotów

związek leni

Jak wabił się Piec dozorcy Tartaku ?

Aj

Adar

Hektor

Loczek

Hejtor

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz chłopcy z placu broni. wiedzę o książce. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!