Quiz chłopcy z placu broni

Quiz chłopcy z placu broni

wiedzę o książce
#książka
62 x, 2016-07-27 08:00:00

gdzie odbywa się akcja

w Budapeszcie

w Włochach

w Paryżu

w Hiszpanii

w Polsce

Kim był Słowak ?

sprzątaczem

właścicielem placu

nauczycielem

sprzedawcą

tańcerzem

Kto był dowódcą Chłopców z Placu Broni ?

Janosz Boka

nikt nim nie był

Jarek Boka

Niemeczek

Janusz Boka

Jaki Związek założyli Chłopcy z Placu Broni ?

związek leni

związek zbieraczy gum

związek zbieraczy metalu

związek miłośników kotów

Związek Kitowców

Jak wabił się Piec dozorcy Tartaku ?

Adar

Loczek

Hejtor

Hektor

Aj

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz chłopcy z placu broni. wiedzę o książce. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!