Quiz a teraz Quizz o... Skarpetkach

Quiz a teraz Quizz o... Skarpetkach

Skarpeciane ciekawostki
#skiety, #skarpety, #skary, #ciekawostki, #informacje
3566 x, 2013-07-16 16:00:00

Skarpetki ?

Element codziennego ubioru

takie coś w kształcie rury

Bawełna z domieszką np. poliamidu

Przez kogo są noszone ?

Facetów

zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety

Baby

Płaskie szwy ?

zapobiegające obtarciom

wygoda ?

nie nosze Skarpetek

Skarpetki są warstwą ubioru chroniącą stopy przed zimnem ?

TAK

TAK

NIE :)

Onuca.

Kiedyś była używana tak jak dziś skarpetki

Takie coś kwadratowe z bawełny

Onuce powodowały otarcia i zostały wycofane przez ZSRR

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz a teraz Quizz o... Skarpetkach. Skarpeciane ciekawostki. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!