Quiz

Quiz

Test geograficzny. Sprawdź, czy znasz kraje świata :) odc. 30.1.2016
#test geograficzny, #geografia, #kraje, #świat
55 x, 2016-01-30 12:40:29

W którym z tych krajów płaci się z użyciem waluty Euro?

Angola

Suazi

Uzbekistan

Nigeria

Włochy

Portugalia. Jaka jest stolica tego kraju?

Luanda

Andora

Tirana

Lizbona

Kabul

Który z podanych krajów ma największy obszar?

Estonia

Armenia

Czarnogóra

Malta

Cypr

Który z tych krajów ma największą liczbę ludności?

Papua-Nowa Gwinea

Panama

Monako

Czarnogóra

Estonia

Bangladesz. Jaka jest liczba ludności tego kraju?

3002859

18056072

161083804

30419928

85082

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz . Test geograficzny. Sprawdź, czy znasz kraje świata :) odc. 30.1.2016. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!