Quiz Przypadki Robinsona Cruzoe

Quiz Przypadki Robinsona Cruzoe

Przypadki Robinsona Cruzoe - przetestuj swoją wiedzę
#test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #...
4188 x, 2016-01-10 13:04:10

Ile Crusoe miał lat, gdy zaciągnął się na okręt?

15

40

25

19

70

Jakie zwierzę na wyspie schwytał na początku Robinson?

Konia

Papugę

Wilka

Orangutana

Płaszczkę

Co Robinson uratował z wraku hiszpańskiego statku?

Niewolnika

Armatę

Psa

Kapitana

Kota

Od czego uratował Crusoe Piętaszka?

Od utonięcia w morzu

Od pożarcia przez lwy

Od muchy tse tse

Od śmierci od zatrucia jadem

Od zjedzenia przez kanibali

Ile lat Crusoe był na wyspie?

5

43

14

28

34

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Przypadki Robinsona Cruzoe. Przypadki Robinsona Cruzoe - przetestuj swoją wiedzę. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!