Quiz Nie ma to jak statek- zaprzyjaźni się z aktorami

Quiz Nie ma to jak statek- zaprzyjaźni się z aktorami

Suite Life Nie ma to jak statek
#seriale, #Disney Chanel.
40 x, 2014-06-29 08:00:00

Brenda Song pochodzi z

Japonii

Korei

Chin

New York'u

Prawdziwe imię Zacka i Codiego

Dylan i Coll

David i Jade

Dellonci i Erminio

Gerard i Zenon

Ile minut Dylan jest starszy od Colla?

15 min.

10 min.

5 min.

pół godziny

Dylan gra

Zacka

Codiego

Woodyego

Cerbiego

Coll gra:

Codiego

Zacka

Woodyego

Cerbiego

Pani Tutwailer pracuje jako?

nauczycielka

wizarzystka

Pokojówka

Tancerka

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Nie ma to jak statek- zaprzyjaźni się z aktorami. Suite Life Nie ma to jak statek. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!