Quiz Na jakie studia pójdziesz?

Quiz Na jakie studia pójdziesz?

Dowiesz się na jakie studia pójdziesz.
#studia, #nauka
99 x, 2014-04-15 08:00:00

Jaki zawód szykujesz sobie?

Pieniężny

,,Złota Rączka hydraulik zawsze pomaga''

Chcę uczyć dzieci.

Chcę być Marią- Curie Skłodowską.

Co lubisz?

$

naprawiać przecieki

Dzieci!

Naukę i to ostrą ( ale nie za ostrą).

Jakie wymyślone przeze mnie przysłowie najbardziej do ciebie pasuje?

,,Zarobku masa to duża kasa :)''

,, Gdzie przecieki tam jestem ja''

,, Tam nie ma śmieci, gdzie są porządne dzieci''

,, Kiedy w ręku lupa, tam czeka nauka.''

Twoja szczęśliwa liczba

3

1

4

2

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Na jakie studia pójdziesz?. Dowiesz się na jakie studia pójdziesz.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!