Quiz Którym piłkarzem Legii Warszawa jesteś ??

Quiz Którym piłkarzem Legii Warszawa jesteś ??

LEGIA WARSZAWA
#LEGIA WARSZAWA
974 x, 2013-09-07 16:00:00

Twoja pozycja ?

Bramkarz

Obrońca

Środkowy pomocnik

Pomocnik

Ofensywny pomocnik

Napad

Co najczęściej robisz z piłką ?

Dośrodkowanie

Szukanie miejsca do strzału

Strzał z główki

Uderzenie z lewej nogi

Czyszczenie z pola karnego

Pewny chwyt w ręce

Jaka narodowość ?

Polska

Ukraina

Serbia

Zimbabwe

Portugalia

Ulubiony zawodnik ?

Maciek Iwański

Kostiantyn Machnowski

Manu

Miroslav Radović

Dickson Choto

Tomasz Kiełbowicz

Który najlepszy ?

Manu

Iwański

Radović

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Którym piłkarzem Legii Warszawa jesteś ??. LEGIA WARSZAWA. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!