Quiz Księga rodzaju 2

Quiz Księga rodzaju 2

Księga Rodzaju - przetestuj swoją wiedzę
#test wiedzy, #test, #historia, #tradycje, #legendy, #księga rodzaju
323 x, 2016-03-25 19:33:17

Co na początku stworzył Bóg?

Ziemię

Człowieka

Izrael

Niebo

Siebie

Kto podpowiedział Ewie, aby zjadła jabłko?

Abel

Wąż

Kain

Adam

Bóg

Jak miał na imię trzeci syn Ewy?

Mojżesz

Set

Abel

Kain

Jezus

Co zrobił Bóg budowniczym wieży Babel?

Zabił

Wysłał na nich plagi egipskie

Pomieszał ich języki

Nic im nie zrobił

Zrobił potop

Ile lat żył Józef?

1023

545

90

15

110

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Księga rodzaju 2. Księga Rodzaju - przetestuj swoją wiedzę. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!