Quiz Kim z lola jesteś

Quiz Kim z lola jesteś

Bo tak
#Styl
56 x, 2013-09-28 10:15:42

Co robisz w wolnych chwilach?

Trenuje kopnięcia

Zmieniam sie w kota

Podróżuje w cieniu, jestem ninja

Poleruje Tarcze

Co masz na głowie

Opaske na oczy, jestem ślepy

Włosy?

Maske Ninja

Hełm

Co jest twoją mocną stroną?

Kopnięcia

Zabawianie się z ktoem

Pomaganie innym

Tarcza!

Gdzie sie wychowałeś?

W klasztorze

W dziczy

W akademi ninja

W górach sparty

Krzaki

Dobre do skrócenia drogi żeby nieść zemste

Jestem w nich szybki/szybka

Ninja chodzą tylko po drzewach... i wcieniu

If you know what i mean?

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Kim z lola jesteś. Bo tak. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!