Quiz Kim jesteś z Durarary?

Quiz Kim jesteś z Durarary?

Do kogo najbardziej jesteś podobny z tego anime :)
#drrr, #durarara
167 x, 2014-03-12 08:00:00

Ile chcesz mieć wzrostu?

185cm

175cm

165cm

170cm

165cm

Jaki jest twój ulubiony kolor?

Czarny

A po co o to pytasz?

Nie wiem...

Żółty

Biały

Czego nie lubisz?

Hazardu

Jedzenia z puszki

W sumie to nie wiem...

Lubię wszystko!

Nie powiem...

W którym miesiącu masz urodziny?

Styczeń

Maj

Marzec

Czerwiec

Inny

Czy masz rodzeństwo?

Tak,brata/braci

Tak,siostry.siostrę

Raczej nie,chyba,że ciotecznych

Nie,ale chciałbym/chciałabym

Nie pamiętam.

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Kim jesteś z Durarary?. Do kogo najbardziej jesteś podobny z tego anime :). Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!