Quiz Jesteś dobry z historii?

Quiz Jesteś dobry z historii?

Czy jesteś geniuszem w dziedzinie historii.
#historia
75 x, 2014-04-20 16:00:00

Z jakiej przyczyny zmarł Albert Einstein?

gdyż miał prawdopodobnie tętniaka

gdyż był chory

gdyż miał prawdopodobnie guza mózgu

gdyż miał swoje latka

a kto powiedział że umarł?

gdzie miał jednostkę dywizjon 303?

w Anglii

w Wielkiej Brytanii

w Polsce

we Francji

w Hiszpanii

Uzupełnij zdanie: Przeciwko Niemcom, Włochom , Japonii i ich sojusznikom stanęły państwa koalicji antyhitlerowskiej- ... oraz ich sojusznicy.

Stany Zjednoczone, ZSRR Wielka Brytania

Stany Zjednoczone, Francja, Wielka Brytania

Chiny, Australia, Związek Radziecki

Polska, Słowacja, Rosja

nikt nie stanął

W którym roku wynaleziono żelazko elektryczne?

1925

1928

1954

1970

1988

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jesteś dobry z historii?. Czy jesteś geniuszem w dziedzinie historii.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!