Quiz Jakimi cechami dysponujesz kiedy grasz w gałe?

Quiz Jakimi cechami dysponujesz kiedy grasz w gałe?

=)
#piłka nożna
33 x, 2014-07-08 08:00:00

Na jakiej pozycji grasz?

Napastnik czasem Skrzydłowy

Skrzydłowy

Pomocnik

Obrona,Pomocnik

Uderzasz główką?

Rzadko

Często

Jak nadarzy się okazja

Przawie na każdym meczu

Wracasz się do obrony?

Rzadko

Czasem

Muszę to moje zadanie

Stoje tam 90 minut

Myślisz ,że masz szanse zostać sławną osobą

To trudne pytanie nie odpowiem

No pewnie a co?

Nie myślałem o tym

Gram dla siebie

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jakimi cechami dysponujesz kiedy grasz w gałe?. =). Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!