Quiz Jakim zwierzakiem jesteś? 1

Quiz Jakim zwierzakiem jesteś? 1

Sam zobacz! Może będziesz lwem, tygrysem a nawet może koniem. Przekonaj się sam.
#zwierzęta
55 x, 2014-05-13 08:00:00

Jak spędzasz wolny czas?

Pożeram jedzenie. Mniam...

Robię sobie foty!

Po prostu kocham się bawić!

Siedzę sobie przed telewizorem i oglądam co tam leci.

Jak się ubierasz?

Na szaro i niebiesko.

Na brązowo i różowo.

Na pomarańczowo i żółto.

Różnie.

Jaki przedmiot lubisz najbardziej?

Matmę. Ale nienawidzę wf.

Wszystkie. Mam średnią 6,0!

Nic. Nienawidzę szkoły!

Plastykę!

Ile godzin śpisz?

4-6

7-9

1-3

10-12

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jakim zwierzakiem jesteś? 1. Sam zobacz! Może będziesz lwem, tygrysem a nawet może koniem. Przekonaj się sam.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!