Quiz Jakim Piłkarzem jesteś ?

Quiz Jakim Piłkarzem jesteś ?

jaki piłkarz do ciebie pasuje
#piłka nożna
267 x, 2013-11-22 16:00:00

Wykonujesz triki:

Trudne

Na wysokim poziomie

Przystosowane do ciebie

Bramkarze nie trikują nie

Twoje strzały są:

Precyzyjne

Nawalam się jak leci

Mocne i Techniczne

Ja tylko wybijam piłkę

Gdy dostaniesz piłkę to:

rozegrasz ją z kolegami

polece nie patrząc się na innych

zdrybluje i podam

odgrywam i wracam na bramkę

Podczas karnych:

strzelasz technicznie

napieprzam się z całej pety

stresuje się

jestem pewny że to wybronie

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jakim Piłkarzem jesteś ?. jaki piłkarz do ciebie pasuje. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!